Skip to main navigation

Onderneming van het Jaar - Finalist - Ernst & Young - Belgium

Onderneming van het JaarFinalisten

Terug naar het overzicht

Actief Interim

De Actief Groep is één van de snelst groeiende uitzendorganisaties van België. De Actief Groep heeft de afgelopen 10 jaar onafgebroken betere resultaten neergezet dan de Belgische uitzendmarkt en dit zowel in omzetgroei, bruto margeals winstgevendheid. Op ruim 20 jaar tijd klom de onderneming tot een zevende plaats in de Interim Ranking. Wekelijks stelt de groep meer dan 5.000 uitzendkrachten en 2.300 poetshulpen te werk in diverse sectoren. Actief Interim, Actief Construct, Actief Select en Actief Dienstencheques behoren tot de kernactiviteiten van de Actief Groep. De Actief Groep kenmerkt zich door een eigen onderscheidend karakter. Dynamisch, snel, ondernemend, flexibel en jong van hart!

Duvel Moortgat

Als zelfstandige, familiale, beursgenoteerde brouwerij, geniet Duvel Moortgat hoog aanzien binnen de internationale brouwerijwereld. Duvel Moortgat verkoopt haar sterke merken in meer dan 50 landen, en heeftproductievestigingen in België, de US en Tsjechië. Gedreven door kwaliteit wil Duvel Moortgat een leidende positie bekleden, binnen het segment van speciaalbieren, zowel in België als in de prioritaire exportmarkten (US, NL, FR, GB,CN). Ondanks een dalend bierverbruik in de thuismarkt, wist de brouwerij het afgelopen decennium, elk jaar mooie winst- en volumegroeicijfers te realiseren.


Joris Ide

In amper 25 jaar groeide de Joris Ide groep uit tot de grootste Europese onafhankelijke producent van bouwmaterialen in staal voor de industriële, agrarische, tertiaire en residentiële sector.Joris Ide biedt het volledige gamma aan van producten en systemen noodzakelijk voor de constructie en bekleding van een gebouw: dakbedekking, wandbeplating, panelen, vloerelementen, metalen structuren, gordingen en gipsprofielen.Joris Ide biedt prestatiegerichte bouwoplossingen op het vlak van akoestiek, esthetiek, thermiek en passieve brandveiligheid rekening houdend met specifieke eisen van architect en investeerder.


La Lorraine Bakery Group

De La Lorraine Bakery Group is de nummer 1 in België wat betreft de productie en distributie van een ruim gamma verse broodproducten en patisserie en levert vanuit 7 productiesites dagelijks aan meer dan1.500 verkoopspunten. Daarenboven is La Lorraine Bakery Group één van de marktleiders in diepgevroren broodspecialiteiten en broden verpakt onder beschermde atmosfeer. Via het storeconcept is Panos het belangrijkste merk en absoluut marktleider in België met zo’n 232 winkelpunten. Dankzij een sterke internationale groei en een verdere verticale uitbreiding is de groep momenteel actief in 6 hoog geautomatiseerde productie sites in België, inPraag, Tsjechië en in Warshau, Polen.








Inside


Onze partners

Onderneming van het Jaar

Onderneming van het Jaar

Contactpersoon:

Lieve De Meester
Onderneming van het Jaar
Program Coordinator

Ernst & Young
De Kleetlaan 2
1831 Diegem
Tel: +32 2 774 91 11
Fax: +32 2 774 91 49

BOIC

Back to top