Otevřené pozice

Connect with us

Kontaktujte naše personální oddělení:

Andrea Svobodová

Tel.: +420 225 335 919

Ivana Kubasová
Tel.: +420 225 336 144

EY

KariéraStudenti a
absolventi

Využijte svou šanci

Akce pro studenty

Chcete-li se o nás dozvědět více, není nic lepšího, než se s námi osobně setkat na některé z akcí, které se tento semestr zúčastníme.

A proto neváhejte, přihlašte se na naši EY ACADEMY, vzdělávací akci určenou studentům 3.-5. ročníků vysokých škol, anebo nás navštivte na některé z našich AKCÍ.

Proč si vybrat právě EY?

EY nabízí ambiciózním mladým lidem ideální pracovní prostředí, ve kterém mají skvělé předpoklady pro realizaci svého potenciálu. Pokud toužíte po kariéře, která vám umožní dostat se v osobním i profesním životě hodně daleko, těžko budete hledat lepší místo.

EY nejatraktivnějším zaměstnavatelem mezi poradenskými firmami a druhým nejatraktivnějším zaměstnavatelem v celkovém hodnocení

Daňový partner přistál na Severním pólu

Jaké je to v EY?

Nároky, které naše společnost na své zaměstnance klade, jsou mimořádné. Tomu ale také odpovídá podpora, kterou jim poskytuje, i podmínky pro profesní rozvoj, které jim vytváří.

EY - recruitment

Typická pracovní náplň

Přečtěte si více o typické pracovní náplni v odděleních EY.

Proč právě EY?

Zeptali jsme se několika našich bývalých zaměstnanců jak jim zkušenost z EY ovlivnila jejich kariérní dráhu:

Eva Kaňovská
Administrátor
Evropská komise, Generální ředitelství pro daně a celní unii
Práce v EY: 6 let (3 roky Arthur Andersen + 3 roky EY)
V EY jste pracovala 6 let v oddělení daňového poradenství. Jak vám tyto zkušenosti pomohly ve Vaší profesní dráze?
Musím říct, že pro celou mou dosavadní kariéru je zásadní všechno, co jsem se naučila v EY nejen při práci s náročnými klienty, ale také s náročnými šéfy. Umění sebeprezentace, vystupování, vyjadřování a argumentace pečlivě procvičené z interních brainstormingů a z jednání s klienty člověk ocení ve všech následných přijímacích řízeních i pracovních jednáních. I když nyní pracuji v podstatě ve státní správě, která je pracovně mnohem klidnější, jinak organizovaná a má jiné standardy, stále se zde snažím uplatňovat vysoké požadavky na formální a technickou úroveň dokumentů pro členské státy, na kterou jsem si zvykla v EY. A velmi se mi hodí i zásady time managementu, jejichž osvojení bylo při časově náročné práci v EY zásadní.

Pavel Boš
Finanční ředitel a prokurista
Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.
Práce v EY: 6 let (4 roky Arthur Andersen + 2 roky EY)
V EY jste pracoval 6 let v oddělení Auditu. Jak vám tyto zkušenosti pomohly ve Vaší profesní dráze?
Auditorská praxe pro mě představuje velký objem rychle získaných cenných praktických zkušeností z mnoha firem z různých odvětví, které lze jinak získat jen velmi těžko a určitě pomaleji. V další profesní dráze se mi velice odvděčil nadhled a schopnost rychle analyzovat problém, což jsou schopnosti, v jejichž rozvoji mi právě nejvíce pomohla práce v auditu.