Історія конкурсу в Україні

  • Поділитися

У 2006 році Україна приєдналася до міжнародної програми «Підприємець року», а українські підприємці отримали можливість представити нашу країну нарівні з підприємцями світу. У різні роки в національних конкурсах перемагали такі сьогоднішні лідери міжнародного бізнесу, як: Джефф БЕЗОС (Amazon.com), Майкл ДЕЛЛ (Dell Computer Corp.), П’єр ОМІД’ЯР (eBay Inc.), Говард ШУЛЬЦ (Starbucks Corp.), Скотт МАКНІЛІ (Sun Microsystems), Лариса ХЕРДА (Time Warner Telecom), Гі ЛАЛІБЕРТЕ (Cirque du Soleil) та інші. Багато з них отримали нагороду задовго до того, як назви їх компаній перетворилися на відомі бренди.

Переможцями національного етапу конкурсу в Україні минулих років були названі: генеральний директор інвестиційної компанії «Міленіум Капітал» Михайло ЛЕВЧЕНКО (2006), голова спостережної ради «Дельта Банк» Микола ЛАГУН (2007), президент «United Media Holding» БОРИС ЛОЖКІН (2008).

На урочистій церемонії нагородження, що відбулася 5 лютого 2011 року в Києві, переможцем національного етапу конкурсу «Підприємець року 2010» в Україні був названий Сергій Григорович, засновник «GSC Game World», який також здобув перемогу в номінації «Новаторські ідеї бізнесу».

Рішенням незалежного журі переможцями національного етапу конкурсу в номінаціях стали:

«Малий бізнес»
Галина Афтаназів
засновник готель-курорт «Коруна»
«Молодий підприємець»
Олександр Глусь
Президент, голова Ради директорів
«Nemiroff Holding»
«Краща жінка-підприємець»
Філя Жебровська
Голова правління, генеральний директор
«Фармак»
«Швидкозростаючий бізнес»
Андрій Худо
Голова Ради директорів, співвласник
Холдинг емоцій «!Фест»
«Новаторські ідеї бізнесу»
Сергій Григорович
засновник «GSC Game World»
«Майстер бізнесу»
Володимир Слабовський
співвласник
«Холдинг «Т і С»
13 найкращих підприємців України!!!

Конкурс «Підприємець року 2008»

На урочистій церемонії нагородження, що відбулася 6 грудня 2008 року в Києві, переможцем національного етапу конкурсу «Підприємець року 2008» в Україні був названий Борис ЛОЖКІН, президент «United Media Holding», який також здобув перемогу в номінації «Швидкозростаючий бізнес». На даний момент компанія «United Media Holding», яку очолює Борис Ложкін, є абсолютним лідером ринку преси України, ключовим гравцем на ринках радіо та прес-рітейлу України, входить до ТОП-3 Internet-холдингів України, і є найдинамічнішою видавничою групою в Росії.

Рішенням незалежного журі переможцями національного етапу конкурсу в номінаціях стали:

«Малий бізнес»
Анатолій ЗДОРОВЕЦЬ
директор «Дослідного виробництва»
«Соціально-відповідальний бізнес»
В’ячеслав МОСКАЛЕВСЬКИЙ
президент корпорації «Рошен»
«Новаторські ідеї бізнесу»
Микола ТОЛМАЧОВ
генеральний директор «ТММ»
«Швидкозростаючий бізнес»
Борис ЛОЖКІН
президент «United Media Holding»

 

Конкурс «Підприємець року 2007»

На урочистій церемонії нагородження фіналістів 2007 року, яка відбулась 8 грудня 2007 року у Києві, переможцем національного етапу конкурсу «Підприємець року 2007» в Україні став Микола Лагун, голова ради директорів «Дельта Банк», який також переміг у номінації «Швидкозростаючий бізнес».

Рішенням незалежного журі переможцями національного етапу конкурсу в номінаціях стали:

«Малий бізнес»
Дмитро Богодухов
генеральний директор, «Лізинг IT»
«Регіональний бізнес»
Михайло Брейман
генеральний директор, «АМІ»
«Краща жінка-підприємець»
Надія Численко
директор мережі аптек «Віталюкс»
«Молодий підприємець»
Юлія Плієва
генеральний директор «Apple Consulting»
«Швидкозростаючий бізнес»
Микола Лагун
голова ради директорів «Дельта Банк»
«Новаторські ідеї бізнесу»
Євген Черняк, співвласник ТМ «Хортиця»
голова ради засновників «ТД Мегаполіс»
«Майстер бізнесу»
Микола Кміть, генеральний директор
IDS Group

 

Конкурс «Підприємець року 2006»

На фінальній церемонії нагородження фіналістів 2006 року, що відбулася 16 грудня в Києві, переможцем національного етапу конкурсу «Підприємець року 2006» в Україні став МИХАЙЛО ЛЕВЧЕНКО, генеральний директор компанії «Millennium Capital», який переміг також у номінації «Консультаційні та фінансові послуги».

Рішенням незалежного журі переможцями національного етапу конкурсу в номінаціях стали:

«Молодий підприємець»
Володимир Колодюк
холдинг «Aventures Group»
«Промислове виробництво»
Микола Михалевич
«Чернігівське хімволокно»
«Інформаційні технології»
Едуард Рубін
«Телесенс»
«Банківський сектор»
Ярослав Колесник
Банк «Форум»
«Cтрахові послуги»
Тетяна Міщук
«Граве Україна»
«Консалтингові і фінансові послуги»
Михайло Левченко
«Millennium Capital»
«Будівництво і нерухомсіть»
Віктор Власов
«Градострой»
«Харчова промисловість і переробка»
Микола Кміть
«IDS Group»
«Майстер бізнесу»
Олексій Вадатурський
«Нібулон»
«Новаторські ідеї в бізнесі»
Ігор Далічук
«Слобожанська будівельна кераміка»