Všeobecné kontakty a informace

  • Share

 

  • Recepce

    EY

    Praha:
    Florentinum
    Na Florenci 2116/15
    110 00 Praha 1 - Nové Město
    Tel: +420 225 335 111
    Fax: +420 225 335 222
    Ukázat na mapě

    Brno:
    Orlí 708/36
    602 00 Brno - město
    Tel:  +420 541 636 424
    Fax: +420 541 636 444
    Ukázat na mapě

    Ostrava:
    28. října 2663/150
    702 00 Ostrava
    Tel: +420 595 636 327
    Fax: +420 595 636 333
    Ukázat na mapě

    Weinhold Legal

    Praha:
    Florentinum
    Na Florenci 2116/15
    110 00 Praha 1 - Nové Město
    Tel: +420 225 385 333
    Fax: +420 225 385 444
    Ukázat na mapě

    Bratislava:
    organizační složka Bratislava
    Astoria Palace
    Hodžovo nám. 1A
    811 06 Bratislava
    Tel: +421 233 221 100
    Fax: +421 233 221 122
    Ukázat na mapě

  • Vedoucí partnerka
     
    Magdalena Soucek

    Magdalena Souček
    Vedoucí partnerka
    Magdalena.Soucek@cz.ey.com

    Asistentka: Ivana Třešňáková-Kadlecová
    Ivana.Tresnakova-Kadlecova@cz.ey.com
    Tel.: +420 225 335 503

  • Vedoucí partneři pro jednotlivá oddělení služeb
     
    Douglas Burnham

    Douglas Burnham
    Vedoucí partner oddělení auditu a ekonomického poradenství
    +420 225 335 130
    Douglas.Burnham@cz.ey.com

    Libor Fryzek

    Libor Frýzek
    Vedoucí partner daňového oddělení
    +420 225 335 310
    Libor.Fryzek@cz.ey.com

    Jan Fanta

    Jan Fanta
    Vedoucí partner oddělení podnikového poradenství a řízení rizik
    +420 225 335 430
    Jan.Fanta@cz.ey.com

    Peter Wells

    Peter Wells
    Vedoucí partner transakčního poradenství
    +420 225 335 254
    Peter.Wells@cz.ey.com

    2015-Daniel-Weinhold-WL Daniel Weinhold
    Vedoucí partner právních služeb
    +420 225 385 333
    wl@weinholdlegal.com
  • Vedoucí partneři služeb pro průmyslová odvětví
    Pavel Riegger

    Pavel Riegger
    Vedoucí partner pro oblast finančních služeb
    +420 225 335 114
    Pavel.Riegger@cz.ey.com

    Jiri-Svoboda

    Jiří Svoboda
    Vedoucí partner pro oblast technologie a telekomunikace
    +420 225 335 334
    Jiri.Svoboda@cz.ey.com

    Petr Knap

    Petr Knap
    Vedoucí partner pro oblast automobilového průmyslu a mobility
    +420 225 335 582
    Petr.Knap@cz.ey.com

    Vladislav Severa

    Vladislav Severa
    Vedoucí partner pro oblast datové analytiky
    +420 225 335 411
    Vladislav.Severa@cz.ey.com

    Josef Pivonka

    Josef Pivoňka
    Vedoucí partner pro oblast energetiky, ropného a plynárenského průmyslu, ekologických technologií a těžebního a metalurgického průmyslu
    +420 225 335 603
    Josef.Pivonka@cz.ey.com

    Roman-Hauptfleisch

    Roman Hauptfleisch
    Vedoucí partner pro oblast realit
    +420 225 335 529
    Roman.Hauptfleisch@cz.ey.com

    Peter Wells

    Peter Wells
    Vedoucí partner transakčního poradenství
    +420 225 335 254
    Peter.Wells@cz.ey.com

  • Marketing a komunikace
     
    2016-Helena-Sladkovska-90x125

    Helena Sladkovská
    Ředitelka marketingu
    +420 225 335 532
    Helena.Sladkovska@cz.ey.com

    Lucie Firlova

    Lucie Firlová
    PR Specialist
    +420 225 335 063
    Lucie.Firlova@cz.ey.com

     

     

  • Právní informace

    Ernst & Young, s.r.o.
    Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 - Nové Město
    IČ: 26705338
    DIČ: CZ26705338
    Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 108716

    ID datové schránky: h8e4h2m

    Ernst & Young Audit, s.r.o.
    Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 - Nové Město
    IČ: 26704153
    DIČ: CZ26704153
    Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 88504

    ID datové schránky: 9e54hzv

    E & Y Valuations s.r.o.
    Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 - Nové Město
    IČ: 16190581
    DIČ: CZ16190581
    Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 2483

    ID datové schránky: yeq2qax

    Weinhold Legal, v. o. s.
    advokátní kancelář
    Florentinum
    Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 - Nové Město
    IČ: 25628470 Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 23733

    Weinhold Legal, v. o. s.
    advokátní kancelář
    organizační složka Bratislava
    Astoria Palace
    Hodžovo nám. 1A, 811 06 Bratislava, Slovenská republika
    IČO: 31788955 Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Bratislavě, oddíl Po, vložka 709/B