Ota yhteyttä

EY:n kunta-alan asiantuntijat Suomessa

  • Jaa

Kerromme mielellämme tarkemmin palveluistamme ja siitä, miten voimme auttaa tulevaisuuden kunnan rakentamisessa.

Uusimaa | Etelä- ja Keski-Suomi | Lounais-Suomi | Pohjanmaa | Itä- ja Kaakkois-Suomi | Pohjois-Suomi


Uusimaa

EY-Mikko-Rytilahti KHT, partner
Mikko Rytilahti

mikko.rytilahti@fi.ey.com  |  040 578 6742

EY-Kirsti-Auranen

VT, partner
Kirsti Auranen

kirsti.auranen@fi.ey.com  |  0400 621 692

EY-Pekka-Kärkkäinen

VT
Pekka Kärkkäinen

pekka.karkkainen@fi.ey.com  |  040 549 7075
 


Etelä- ja Keski-Suomi

EY-Piia-Ahonen VT
Piia Ahonen

piia.ahonen@fi.ey.com  |  044 520 8801

EY-Jouko-Rekola OTK
Jouko Rekola

jouko.rekola@fi.ey.com  |  050 598 9918

EY - Aku Korhonen KTM
Aku Korhonen

aku.korhonen@fi.ey.com  |  040 550 3778

Lounais-Suomi

EY-Jari-Henttula KHT, partner
Jari Henttula

jari.henttula@fi.ey.com   0400 913 987

EY-Tom-Edelman

VT
Tom Edelman 

tom.edelman@fi.ey.com  |  0400 979 067


EY-Mika Kankare

VT
Mika Kankare

mika.kankare@fi.ey.com   040 550 1072


Pohjanmaa

EY-Kristian-Berg KHT, partner
Kristian Berg

kristian.berg@fi.ey.com  |  050 590 5875

EY-Tatu-Huhtala

KHT
Tatu Huhtala

tatu.huhtala@fi.ey.com  |  050 557 5149


EY-Sonja-Lahdenranta-Husu KTM
Sonja Lahdenranta-Husu

sonja.lahdenranta-husu@fi.ey.com  |  050 343 4695

EY-Kjell-Renlund OTK, partner
Kjell Renlund

kjell.renlund@fi.ey.com  |  040 577 7466

Itä- ja Kaakkois-Suomi

EY - Elina Laitinen KHT, partner
Elina Laitinen

elina.laitinen@fi.ey.com  |  040 588 8622

EY-Petri-Hamalainen KHT
Petri Hämäläinen

petri.hamalainen@fi.ey.com  |  0400 941 243

EY-Merita Kotiranta

KHT
Merita Kotiranta

merita.kotiranta@fi.ey.com  |  040 350 6812


EY- Heidi Aho HM
Heidi Aho

heidi.aho@fi.ey.com  |  0400 898 598

EY-Jussi-Pellikka

OTK, KTM
Jussi Pellikka

jussi.pellikka@fi.ey.com   |  040 759 7742


Pohjois-Suomi

EY-Jari-Karppinen KHT, partner
Jari Karppinen

jari.karppinen@fi.ey.com   050 559 3615

EY-Eero-Huusko KHT, partner
Eero Huusko 

eero.huusko@fi.ey.com   |  0400 682 728

EY-Anne-Raisanen KHT, JHT
Anne Räisänen 

anne.raisanen@fi.ey.com   |  040 553 4815